ЗАПРОШУЄМО РЕЗЕРВІСТІВ ДО УЧАСТІ У НАВЧАННІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ОБЛАСТІ !

Дата: 29.04.2021 11:06

Початок травня на Чернігівщині, як і в деяких інших регіонах країни, стане активнішим для справжніх захисників, адже проходитимуть планові чергові збори з територіальної оборони.

Куликівський районний ТЦК та СП запрошує жителів Куликівщини вдосконалити свої військові навички, необхідні для оборони у разі потенційної небезпеки.

Топ-три запитання, які найчастіше ставлять військовозобов'язані та відповіді на них.

• Що цікавого буде?

Досвідчені інструктори, які мають бойовий досвід на сході країни, навчатимуть чоловіків та жінок вправлятися зі зброєю, а також викладатимуть основи інженерної, тактичної та військово-медичної підготовки.

• Кого запрошують?

Всі особи від 18 до 60 років, які за станом здоров’я придатні або обмежено придатні до військової служби, мають можливість втілити в життя цікаву та насичену програму, спробувати себе у військовій справі, відновити свої бойові та тактичні навички, зустріти нових друзів.

• А якщо я працюю, чи платитимуть зарплату?

Учасники забезпечуються військовим речовим майном та харчуванням, отримують добові та грошові виплати залежно від військового звання. На час навчань зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата.

Військовозобов'язаним, які призвані на збори, виплачуються добові за 15 діб:

Старшому офіцерському складу: 360 грн;

Молодшому офіцерському складу: 315 грн;

Прапорщикам, старшим прапорщикам: 315 грн;

Сержантському складу: 270 грн;

Рядовому складу: 180 грн.

Непрацюючим військовозобов'язаним виплачується грошове забезпечення за 15 діб у розмірі 1098 грн.

Військовозобов'язаним, які уклали (укладуть контракт) на проходження військової служби у резерві виплачуються грошові виплати за 15 діб:

Старшому офіцерському складу: 1679 грн;

Молодшому офіцерському складу:1591 грн;

Прапорщикам, старшим прапорщикам: 1503 грн;

Сержантському складу: 1414 грн;

Рядовому складу: 1326 грн.

Куликівський районний ТЦК та СП