Привітання Куликівського селищного голови Юлії Постернак з Великоднем

Дата: 01.05.2021 10:37

Шановні жителі Куликівщини!

Прийміть найщиріші вітання зі світлим святом  Воскресіння Христового.

З приходом Великодня розпочинається справжня весна – час, коли оновлюється природа, а разом з природою оновлюється й людина, її надії та сподівання на краще майбутнє. Великдень уособлює в собі торжество Життя та Любові. Цей величний і світлий день символізує перемогу життя над смертю, істину й справедливість, праведність і велич людського духу.

Світле Христове воскресіння – це свято любові до ближнього, свято християнської моралі. Цього дня нам хочеться забути про озлоблення, смуток, злість і гіркоту в наших душах.  Тож давайте разом радіти тим світлим відчуттям, які прокидаються в наших душах і серцях цього дня. Давайте і далі будемо повні віри і любові.

У ці світлі дні сердечно бажаю усім вам та вашим близьким добра, миру і любові. Нехай Божа ласка оберігає вас щодня, а Великдень, як символ переродження, принесе нам мир, віру, здоров’я і добробут.

З Великоднем вас!

Куликівський селищний голова