У громаді відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  • 535

9 травня біля обеліску Слави в  Куликівці відбувся мітинг-реквієм з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вшанувати пам’ять загиблих визволителів та подякувати ветеранам за перемогу біля обеліску зібралися керівники і працівники установ, організацій та підприємств, ветерани АТО/ООС, представники громадських організацій, жителі селища.

Вже котрий рік поспіль урочистості в селищі та селах громади відбуваються без участі ветеранів. Поважний вік  і стан здоров’я не дозволяє їм  бути присутніми на святі особисто. Але всі теплі слова вдячності і побажання здоров'я були адресовані цього дня їм та усім солдатам Перемоги.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася Куликівський селищний голова Юлія Постернак. Голова громади висловила вдячність за мужність і ратний подвиг ветеранам Другої світової війни, учасникам партизанського руху, трудівникам тилу, та тим,  хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста і села, подякувала  також нинішнім захисникам України, які і сьогодні боронять від агресора рідну землю на сході держави.

Учасниці вокального колективу «Вербена» Центру культури, дозвілля і творчості вдало поєднали музичні вітання з розповіддю про бойовий шлях  шести ветеранів, які залишилися у громаді.  Це Мудрицький Микола Якович з Куликівки, Аврамець Петро Андріянович та Антипова Любов Кузьмівна з Вересочі, Батюта Василь Федосійович з Кладьківки, Лисиця Михайло Іванович із Салтикової Дівиці та Сиротенко Митрофан Артемович з Орлівки.

Учасники мітингу поклали квіти до обеліску Слави і могил воїнів-визволителів та вшанували пам’ять усіх загиблих  у роки війни хвилиною мовчання.

Після урочистостей біля обеліску Слави,  учасники заходу вирушили до селищного кладовища, де також поклали квіти до Братської могили та могил  ветеранів Другої світової війни.

Цього ж дня урочисті заходи, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулися  у всіх селах Куликівської громади.

Напередодні свята, 7  травня,  Куликівська селищна рада привітала ветеранів  з Днем перемоги. Відвідали оселю кожного ветерана,  вручили квіти та продуктові пакети.