Навчання резервістів - звична практика для підтримання обороноздатності держав

  • 704

Фото без опису

 

З 12 травня  по 26 травня 2021 року триватимуть планові навчальні збори з територіальної оборони. На збори буде залучено понад 2000 військовозобов'язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування “Північ”.

 

Завтра, 12 травня, до місця дислокації на навчання відбуває і група резервістів з Куликівської громади.

 

Базові табори розміщуватимуться в межах Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького, Новгород-Сіверського та Корюківського районів та безпосередньо в місті Чернігові.

 

Основними навчальними цілями планових зборів визначено удосконалення рівня умінь і практичних навичок командирів, штабів та особового складу підрозділів територіальної оборони області щодо управління підрозділами, підвищення індивідуальних навичок військовозобов’язаних щодо виконання визначених завдань на реальних об’єктах регіону.

 

Навчання резервістів є звичною практикою для всіх європейських країн, у тому числі для України. Подібні навчання проводилися й раніше (у 2018 році). 

 

Досвід минулих навчань показує, що в них із задоволенням і честю беруть участь чимало патріотично налаштованих громадян. 

 

Професійна армія України боронить наші кордони і щодня забезпечує безпеку всієї країни. А роль резервістів – виконання хоч і менш масштабних, але все одно дуже відповідальних завдань. Дуже важливо, щоб резервісти мали навички охорони мостів, доріг, інших об’єктів інфраструктури.

 

Всі ми хочемо, щоб в нашій країні був мир. Мир може бути тільки в тій країні, де армія сильна!