До уваги одержувачів субсидій!

Дата: 12.05.2021 09:35

Відповідно до постанови КМУ №420 від 14.04.2021 внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій. Відтепер скасовується автоматичне перепризначення субсидій. Призначення субсидії (утому числі на наступний період) здійснюється лише після подання НОВОЇ ЗАЯВИ про призначення та надання житлової субсидії та ДЕКЛАРАЦІЇ про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії.

Житлові субсидії особам, які звернуться за її призначенням у травні - вересні 2021 р., призначатимуться починаючи з травня 2021 року.

Документи, необхідні для призначення субсидій, прийматимуться від громадян адміністраторами Центру надання адміністративних послуг. Наразі нові форми заяви та декларації на затвердженні в Міністерстві соціальної політики України.

Про дату початку прийому та перелік необхідних документів буде повідомлено додатково.

Прийом документів стосовно всіх інших видів адміністративних послуг соціального характеру ( допомог, пільг, компенсацій) наразі здійснюється Центром надання адміністративних послуг без змін.