День вишиванки в Куликівській громаді

Дата: 20.05.2021 15:22

20 травня дощова погода не завадила Куликівській громаді відзначити разом з Україною і світом Всесвітній день вишиванки.

Біля Центру культури, дозвілля і творчості  в Куликівці о 10 ранку зібралися керівництво громади, працівники установ селища, учнівська молодь, старости старостинських округів, жителі і гості.  Ошатно і святково вбрані у вишиванки різних кольорів і орнаментів, куповані і вишиті власноруч, від малечі до людей поважного віку - куликівці цього дня демонстрували своїм вбранням шану українській вишиванці.

На святковому дійстві говорили про історію української вишиванки, техніки вишивання, традиції вдягання вишиванки від діда-прадіда.

Найменші куликівські школярі присвятили вишиванці  мальовничу хореографічну композицію.

Святковими сувенірами відзначили найменшого і найстаршого учасника свята, родину Авжи у вишиванках, майстринь Інну Овраменко, Ірину Гарбуз та Ксенію Замулу, які були на святі у власноруч виготовлених вишиванках.

Солісти  та колективи Центру культури  чарували  публіку мелодійними українськими піснями.

Теплими словами вітала громаду з Днем вишиванки Куликівський селищний голова Юлія Постернак. Разом із старостами старостинський округів очільник громади взяла участь у флешмобі по створенню орнаменту української вишиванки. Селищний голова та старости  на листі ватману разом створили червоно-чорний візерунок, як символ добробуту і процвітання громади.

Цього дня працівники установ, організацій громади, школярі, вихованці садочків вбралися у вишиванки, демонструючи причетність до великої укрїнської родини у світі.

Святкування Дня вишиванки пройшли в усіх селах громади.