Виділено державну субвенцію на реконструкцію вул. Амосова в Куликівці

Дата: 21.05.2021 16:10

Розпоряжденням № 468-р від 19 травня 2021 р. відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України, Кабінетом Міністрів України затвердженно розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

До переліку об’єктів і заходів увійшов і проект Куликівської селищної територіальної громади “Реконструкція інженерно-транспортної інфраструктури вул. Амосова в смт Куликівка Чернігівської обл. в частині водопроводу та дороги з твердим покриттям комунальної власності”. Обсяг субвенції становить 4 918,829 тис. грн. Проектно-кошторисна документація була виготовлена за кошти місцевого бюджету вартістю 50 тис. грн.