Виїзний особистий прийом у Кладьківці

Дата: 25.05.2021 15:06

25 травня перший заступник селищного голови Тетяна Сосімович, відповідно до графіка, провела особистий виїзний прийом громадян на території Кладьківського старостинського округу в с. Кладьківка. Разом із заступником прийом громадян проводила начальник відділу освіти Управління ОКТСМС Оксана Орсагош.

Прийом громадян відбувся на свіжому повітрі з дотриманням карантинних вимог. Зверталися з організаційних питань щодо благоустрою села, роботи сільських закладів.

Принагідно оглянули територію села та заклади соціальної сфери. Староста Микола Глушко показав які роботи з благоустрою проводяться, що вже зроблено. Розповів про те, що планують найближчим часом. Наразі вже впорядковані території біля будинку культури та обеліску слави.

Відвідали приміщення дитячого садочка, школи та ФАПу, зустрілися з колективами закладів.

Посадовці взяли на особистий контроль питання, з якими зверталися жителі села.