Особистий виїзний прийом у Дрімайлівці

Дата: 26.05.2021 17:24

26 травня у Дрімайлівці у адміністративному приміщенні громадян приймала перший заступник селищного голови Тетяна Сосімович. Особистий виїзний прийом відбувся відповідно до графіка.

Жителі села зверталися за допомогою у вирішенні земельних питань, щодо висипки дороги та з організаційних питань щодо благоустрою села і роботи сільських закладів.

Принагідно оглянули територію села та заклади соціальної сфери. Староста Володимир Зоценко показав які роботи з благоустрою проводяться, що вже зроблено. Розповів про те, що планують найближчим часом. Наразі вже впорядковані прилеглі території біля будівлі старостату та облаштована клумба біля зупинки. Школа залучилась до озеленення села – провела висадку дерев.

Відвідали приміщення дитячого садочка, школи та ФАПу, зустрілися з колективами закладів.

Посадовці взяли на особистий контроль питання, з якими зверталися жителі села, працівники закладів освіти та культури.