До уваги жителів смт Куликівка

Дата: 27.05.2021 11:27

КП "КУЛИКІВСЬКЕ ВУЖКГ" разом з представництвом повірочної лабораторії ТОВ «РІВНЕСТАНДАРТ» проводить повірку лічильників води без демонтажу. Виїзд майстрів проводиться по понеділках та четвергах згідно до попереднього запису за телефонами (098)8828826 та (066)2961768. Підприємство має всі дозвільні документи з якими можна ознайомитись за посиланням https://rivnestandart.com.ua/service/dozvilni-dokumenti-6. Реєстрація Свідоцтва про повірку водолічильників в базі данних здійснюється за умови обов'язкового обстеження водопровідної мережі споживача та переопломбування водолічильників контролерами КП "КУЛИКІВСЬКЕ ВУЖКГ". Вартість повірки лічильника  - 300 грн., вартість опломбування - 93 грн.