УВАГА! Куликівська селищна рада оголошує конкурс на кращий благоустрій

Шановні жителі смт Куликівка та с. Пенязівка!

Куликівська селищна рада оголошує конкурс на кращий благоустрій житлового сектору!

Приз переможцю – 5 тис. грн.

Якщо ви добрий господар, дбаєте про чистоту і порядок не лише всередині власної господи, будинку, а й на прилеглій території, якщо ви прикрашаєте свій двір і вулицю, прибудинкову територію квітами, маєте доглянутий сад, дбаєте про вчасне обкошування території, якщо ваша садиба, ваш будинок мають свою особливу родзинку, тоді вам обов’язково варто взяти участь в конкурсі! Надихніть своїм прикладом односельців! Покажіть як можна  дбати про свою садибу, будинок і селище та творити красу навколо себе!

УМОВИ КОНКУРСУ:

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

• «Кращий благоустрій приватної садиби»
  • «Кращий благоустрій багатоквартирного будинку»

Заявки на участь в конкурсі приймаються з 01 по 15 червня 2021 року включно у будь-який зручний спосіб:

• за телефоном (04643) 2-14-33;
  • електронним повідомленням на сайті Куликівської громади, на сторінці Куликівська селищна рада в мережі Фейсбук;
  • особисто у відділі житлово-комунального господарства,  містобудування, архітектури, транспорту та зв’язку селищної ради за адресою смт Куликівка, вул. Миру, 67(2 поверх).

У заявці ви повідомляєте свою адресу, прізвище та контактний телефон. Для багатоквартирних будинків – контакти голови ОСББ або уповноваженої особи з числа мешканців будинку.

Огляд садиб, будинків буде проводитись упродовж серпня цього року конкурсною комісією. До складу комісії буде включено фахівців селищної ради у сфері ЖКГ і благоустрою, представників громадськості. З усіх поданих заявок конкурсна комісія відбере трьох фіналістів у кожній з номінацій.

Критерії для відбору:

Номінація «Кращий благоустрій приватної садиби»:

• охайний вигляд фасаду будинку і двору садиби;
  • оригінальність оформлення садиби;
  • наявність оригінальних зелених насаджень, квітників;
  • утримання паркану в належному стані і охайному зовнішньому вигляді;
  • наявність договору на вивезення твердих побутових відходів;
  • недопущення складування будівельних матеріалів на прилеглій території.

Номінація «Кращий багатоквартирний будинок»:

• охайність фасаду будинку;
  • чистота в під’їзді, біля під’їздів та на прилеглій території;
  • утримання місць загального користування, підвалів, горищ в чистоті та порядку;
  • наявність працюючого освітлення в під’їздах;
  • утримання в належному стані віконних рам, дверних блоків, сходових перил, поштових скриньок в під’їздах;
  • утримання місць відпочинку, лавок в належному стані;
  • озеленення двору, наявність доглянутих квітників;
  • відсутність самовільно розміщених інформацій на дверях під’їздів, стінах будинків, наявність дошки оголошень.

Для неупередженого результату переможця визначатимуть жителі Куликівки і Пенязівки шляхом голосування на сторінці «Куликівська селищна рада» у мережі Фейсбук та дзвінків за телефоном (04643) 2-14-33.

Нагородження призерів та переможців буде проходити під час святкування Дня селища у вересні цього року.

Тож, чекаємо заявок, шановні куликівці і пенязівці!