На Куликівському сміттєзвалищі знайшли два артилерійські снаряди часів Другої світової війни

Дата: 03.06.2021 14:09

Небезпечну знахідку виявили сьогодні, 3 червня,  робітники під час прибирання полігону твердих побутових відходів в Куликівці. Через майже 80 років земля виштовхнула назовні  сліди нацистської окупації на території Куликівщини -  два артилерійські снаряди калібру 152 мм часів Другої світової війни.

На місце знахідки негайно була викликана група піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення  Головного управління ДСНС України в Чернігівській області. Фахівці-піротехніки обстежили прилеглу територію на наявність подібних вибухонебезпечних предметів. Знайдені снаряди були евакуйовані до місця знищення.