Орлівське стаціонарне відділення територіального центру отримало благодійну допомогу від ГО "Grp.Help"

Дата: 03.06.2021 10:30

2 червня до стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування, що в Орлівці, завітав молодіжний десант з Чернігова. Молоді громадські активісти з ГО "Grp.Help" разом з куратором організації заступником голови Чернігівської молодіжної міської ради Михайлом Брижком привезли до відділення серйозну благодійну допомогу.

Відділення, де сьогодні проживає постійно 39 одиноких громадян похилого віку, отримало у подарунок від благодійників холодильник, пральну машину, 29 комплектів постільної білизни, ліки та продукти.

Селищна рада висловлює щиру вдячність за надану допомогу Михайлу Брижку, Чернігівській міській молодіжній раді і громадській організації  "Grp.Help".

Зичимо успіхів у всіх ваших починаннях!