Куликівка приймала обласні змагання з волейболу серед вихованців ДЮСШ

  • 820

9 червня Куликівка приймала обласні спортивні змагання з волейболу серед учнів позашкільних навчальних закладів спортивного профілю(серед юнаків та дівчат 2006-2007 року народження), які проодили під девізом під девізом: «Хто ти, майбутній олімпієць?». 

Організатор змагань - громадська організація "Чернігівська обласна організація "Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос".  

Змагання проводились у двох спортивних залах: юнаки – Комунальний опорний заклад «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ст., дівчата – Державний професійно-технічний навчальний заклад Куликівський професійний аграрний ліцей.

У змаганні хлопців-волейболістів були представлені чотири команди: Ніжинська, Бахмацька, Семенівська  та Куликівська ДЮСШ. Ігри проходили за коловою системою. На підставі протоколів змагань місця розподілилися наступним чином:

І місце – Бахмацька ДЮСШ;

ІІ місце – Семенівська ДЮСШ;

ІІІ місце – Ніжинська ДЮСШ;

IV місце – Куликівська ДЮСШ.

У дівчат на спортивні баталії вийшли 6 команд: Ніжинська, Бахмацька, Семенівська, Ріпкинська, Тростянецька та Куликівська ДЮСШ.

На підставі протоколів змагань розподіл зайнятих місць був таким:

І місце – Ніжинська ДЮСШ;

ІІ місце – Бахмацька ДЮСШ;

ІІІ місце – Ріпкинська ДЮСШ;

4 місце – Семенівська ДЮСШ;

5 місце – Куликівська ДЮСШ;

6 місце – Тростянецька ДЮСШ.

На церемоніях урочистого відкриття змагань та нагородження переможців була присутня селищний голова Юлія Постернак. Вона подякувала спортивному товариству «Колос» за популяризацію фізичної культури і спорту, особливо серед молоді. Юним спортсменам голова громади побажала вдалих ігор та нових перемог і запросила гостей приїжджати знову на Куликівщину та організовувати ще не одні змагання обласного рівня саме на базі Куликівської громади.

Очільниця громади вручила Кубки переможцям змагань.