Алгоритм отримання санаторно-курортної путівки пенсіонерам Міністерства оборони України

  • 1246

Ветерани військової служби, ветерани війни та члени сімей ветеранів військової служби, які отримують пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», забезпечуються санаторно-курортним лікуванням у територіальних  центрах комплектування та соціальної підтримки, де вони перебувають на обліку.

Для отримання путівки пенсіонер МОУ звертається до РТЦК та СП  з наступним пакетом документів:

- медична довідка форми 070/о;

- паспорт;

- посвідчення, що дає право на пільги;

- довідкою з Пенсійного фонду України про отримання пенсії відповідно до ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;

- заява.

Вартість путівки для ветеранів військової служби складає – 25% від собівартості, для членів сім’ї ветеранів військової служби – 50% , для ветеранів війни – безкоштовно. Період санаторно-курортного лікування 21 день.

Громадяни,  які не належать до вказаних категорій та не мають права на пільгове санаторно-курортне лікування, можуть придбати путівки безпосередньо в центрах медичної реабілітації та санаторного лікування, а також у військових санаторіях під час прибуття до закладу.

З метою уникнення непорозумінь пропонуємо попередньо уточнювати наявність вільних місць та дату.

Вартість санаторно-курортного лікування на 2021 рік без урахування пільг:

на 21 доба – 15750, 00 грн.

на 14 діб – 10500, 00 грн.

За більш детальною інформацією звертатися до Куликівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  за телефоном (04643)2-16-62.