У Куликівці знову знайшли вибухонебезпечний предмет - гранату часів Другої світової війни

Дата: 17.06.2021 12:36

Кілька тижнів тому на Куликівському сміттєзвалищі були знайдені артилерійські снаряди часів Другої світової війни.І ось знову далека вже війна нагадала про себе ще однією вибухонебезпечною знахідкою в Куликівці.

17 травня о 09:40 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області у встановленому порядку знищено ручну гранату Ф-1 часів Другої світової війни.

На небезпечну знахідку напередодні ввечері натрапив мешканець смт Куликівка під час покосу трави біля свого подвір`я. Чоловік негайно повідомив правоохоронців і до приїзду піротехніків місце виявлення вибухонебезпечного предмета охороняли працівники Національної поліції.