Привітання Куликівського селищного голови Юлії Постернак зі святом Святої Трійці

Дата: 20.06.2021 10:18

Шановні жителі громади!

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Свято сходження Духу Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд. Вікові традиції українського народу наповнюють цей день зеленими барвами, символізуючи оновлення та розквіт життєвих сил.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса.

Нехай  Свята Трійця  і надалі приносить Вам  радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, несе щастя і впевненість у майбутньому.

Зичу Вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Хай Господь допоможе Вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.

Куликівський  селищний голова

Юлія Постернак