Вшанували пам’ять жертв Другої світової війни покладанням квітів

Дата: 22.06.2021 11:17

22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Куликівський селищний голова Юлія Постернак, працівники селищної ради,  установ і організацій, жителі селища поклали квіти до обеліску Слави та могил загиблих воїнів Другої світової війни на меморіальній алеї в Куликівці.

Розпорядник заходу - директорка Куликівського народного краєзнавчого музею Любов Безпала нагадала, що для України Друга світова війна розпочалася рівно 80 років тому - саме 22 червня 1941 року з вторгнення нацистських окупантів і принесла на її землю  мільйонні людські жертви  та руйнування міст і сіл.  Більше 5 тис. своїх синів  і дочок віддала у жертву тій страшній війні і Куликівщина.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам"ять загиблих земляків та усіх жертв Другої світової війни.