Фахівці Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели виїзний прийом в Куликівці

Дата: 24.06.2021 10:24

23 червня 2021 року директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко спільно з начальником відділу Центру Данилом Павлюком провели правопросвітницькі заходи та надавали безоплатну правову допомогу жителям Куликівки.

У приміщенні Куликівської селищної ради відбувся прийом громадян, які звернулися за отриманням безоплатної вторинної правової допомоги. Юристи поінформували  тих, хто звернувся на прийом, про порядок та підстави надання безоплатної правової допомоги, про порядок доступу до безоплатної вторинної правової допомоги для пільгових категорій населення, про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, його основні завдання та функції.

Також, жителів селища під час особистих зустрічей під відкритим небом та консультацій за місцем проживання було проінформовано про способи захисту прав людини, запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення, права та обов’язки батьків і дітей, порядок розподілу спільного майна, призначення аліментів, правове регулювання питань запобігання та протидії домашньому насильству, правове регулювання права на землю.