Першими цьогоріч розпочали свята сіл у громаді горбівці

Дата: 29.06.2021 08:32

26 червня відбулося свято села Горбове. Захід проходив у парку біля сільського будинку культури.

За сприяння спонсорів організатори свята забезпечили безкоштовне морозиво і батути для дітей, козацький куліш для всіх бажаючих і багато подарунків. Була виїзна торгівля і шашлик. Малеча зібрлалася біля прилавка, де продавали солодку вату.

Святковий концерт просто зачарував веселкою барв і талантів місцевих виконавців і запрошених артистів.

Першою вітала односельців і гостей зі святом староста Горбівського старостинського округу Валентина Дєдкова. Вона подякувала активним жителям села, які дбають про його чистоту і ошатність, долучаються до громадських толок з прибирання та побажала селу розвитку і процвітання. Також староста подякувала спонсорам, які допомогли в організації свята.

До вітальних слів долучилися і  Куликівський селищний голова Юлія Постернак та помічник депутата обласної ради Віктора Труша Марія Попович. Гості бажали жителям села мирного неба над головою, міцного здоров’я  і добробуту. Юлія Постернак вручила подарунок від селищної ради для благоустрою села –  вуличні світильники на сонячних батареях.

Шанували і згадували на святі земляків-ветеранів Другої світової війни, які вже відійшли у інші світи. Слова поваги і вдячності адресували учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, учасникам бойових дій на території інших держав,  учасникам АТО/ООС. Вітали найстаршу жительку села Вакулу Марію Гнатівну (95 років) і найменшу горбівчанку Бородай Маргариту. Музичні вітання і подарунки організатори свята підготували і для  червневих ювілярів та іменинника дня Глузда Богдана Вікторовича, який народився саме 26 червня. Тепло вітали подружні пари, які відзначили у червні золоте весілля. Це подружжя Івана Васильовича і Тетяни Іванівни Постернаків та Степана Миколайовича і Тетяни Миколаївни Лавренків. За смачний і наваристий куліш слова подяки і подарунки отримали Микола Новоселець та Євгеній Яковлєв.

У програмі свята було багато різноманітних конкурсів і спортивних змагань. Екслюзивним вкрапленням стали запуски ракет вихованцями ракетомодельного гуртка Горбівського ЗЗСО І-ІІІ ст.(керівник Дєдков В.І.).

І традиційно святковий день завершився вечірньою дискотекою.