Увага! Скликається чергова одинадцята сесія Куликівської селищної ради.

Куликівський селищний голова підписав розпорядження про скликання одинадцятої сесії селищної ради восьмого скликання.

Відповідно до нього пленарне засідання чергової сесії селищної ради відбудеться 23 липня 2021 року об 11 годині в залі засідань селищної ради (за адресою вул. Миру 67).

На розгляд сесії внесені наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради від 23 грудня 2020 року № 61 «Про бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2021 рік».
  2. Про внесення змін до Положення про загальний відділ Куликівської селищної ради.
  3. Про внесення змін до Положення про сектор соціального захисту населення Куликівської селищної ради.
  4. Про внесення зміни до плану діяльності Куликівської селищної ради з підготовки регуляторних актів на 2021 рік.
  5. Земельні питання.

Інші питання.