Команда Куликівської громади стала срібним призером обласної спартакіади серед територіальних громад

Дата: 19.07.2021 09:23

17 липня на базі Чернігівської дитячо-юнацької спортивної школи "Юність" відбулася спартакіада серед територіальних громад Чернігвщини. Організатори змагань - Чернігівська ГО ВФСТ "Колос".

У спартакіаді взяли участь 15 команд територіальних громад області. Змагалися у наступних видах спорту: футбол/, волейбол(на вибір), настільний теніс, змагання силовиків(віджимання гирі), шахи і шашки.

Команда Куликівської громади була представлена в усіх видах. Наші спортсмени змагалися запекло і недарма, здобувши призові місця з кількох видів спорту. Переможцем серед силовиків вагової категорії до 80 кг став Віктор Іваненко. Срібним призером серед шахістів став Чава Микола Порфирович. Друге місце з настільного тенісу серед чоловіків здобув Дмитро Чернишов. Волейболісти здобули четвертий результат серед 15 команд.

За сумою балів Куликівська громада впевнено посіла 2 загальнокомандне місце у спартакіаді.

Куликівський селищний голова Юлія Постернак очолила групу підтримки куликівської команди.