Увага!!! В Куликівці буде працювати центр вакцинації

Дата: 26.07.2021 09:46

Колективний імунітет це явище, за якого у більшості населення виробляються антитіла до інфекційного захворювання і вірус не поширюється далі. Він формується внаслідок отримання персонального імунітету тих хто перехворів і тих хто вакцинувався.

????2??7?? липня з 9:00 по 12:00 на базі Центру культури, дозвілля і творчості Куликівської селищної ради (смт Куликівка, вул. Миру 112) буде працювати ????Центр вакцинації населення????. Отримати щеплення зможуть всі бажаючі вакциною «Pfizer-BioNTech».
????При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу (паспорт). Громадянам, у яких погіршений зір, прохання при собі мати окуляри ????(для заповнення анкети). Також не забуваємо вдягати маски!