Державну нагороду отримав житель Куликівщини

Дата: 02.08.2021 21:06

Житель Куликівки, Мацвійко Анатолій Григорович, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильські атомній електростанції, в 2003 році очолив Куликівську районну громадську організацію ВГОІ "Союз Чорнобиль України". У 2015 році обраний головою Організації ветеранів Куликівської селищної ради.

Анатолій Григорович упродовж багатьох років бере активну участь у громадському житті Куликівщини, активно займається громадською роботою: опікується розвитком громадських організацій, які очолює, допомогою побратимам-чорнобильцям, ветеранам війни. Долучається до патріотичного виховання молоді.

За вагомий особистий внесок у справу ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, мужність, самовідданість, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та значну роботу щодо вирішення питань соціального захисту постраждалих від аварії громадян нагороджений грамотою Верховної Ради України «За особливі заслуги перед Українським народом» і нагрудним знаком від Голови Верховної Ради України.

Щиро вітаємо земляка із заслуженою нагородою!