Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 06.08.2021 16:40

5 серпня  під головуванням першого заступника селищного голови Тетяни Сосімович відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні обговорювався стан виконання батьківських обов’язків окремими жителями громади по відношенню до їх дітей.

На засідання було запрошено 6 сімей з різних населених пунктів громади. За підсумками обговорення двох батьків попереджено про відповідальність за подальше ухилення від виконання батьківських обов’язків. Ці родини будуть викликані на засідання комісії повторно, а до того часу вони перебуватимуть під контролем соціальних служб.

Щодо 4 громадян прийнято рішення про доцільність позбавлення їх батьківських прав; це стосується 5 дітей, 4 з яких уже перебувають у закладах соціального захисту.

Також комісією переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах