Привітання з професійним святом працівників ветеринарної медицини

Дата: 08.08.2021 08:53

Шановні працівники ветеринарної медицини та ветерани галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини! Сьогодні ви виконуєте не тільки гуманістичні, а й великі державницькі функції — забезпечуєте контроль та належний рівень епізоотичної ситуації, надійну охорону здоров’я людей і тварин, безпеку продуктів харчування, поліпшення екологічного стану довкілля. Адже, забезпечуючи профілактику та державний нагляд за якістю та безпечністю продукції тваринного і рослинного походження, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я населення. Нехай і надалі ваш професіоналізм, самовідданість й почуття високої громадянської відповідальності будуть запорукою нових здобутків у розвитку ветеринарної медицини!

Щиросердечно бажаємо вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні задуманих планів, достатку та благополуччя, затишку в оселях і злагоди в родинах!

Куликівська селищна рада,

виконавчий комітет,

селищний голова                                                                                                  Юлія Постернак