Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України проводить прийом на навчання

Дата: 10.08.2021 12:20

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України проводить у 2021 році прийом на навчання за освітнім ступенем магістр (денна і заочна форми навчання) за кошти фізичних або юридичних осіб (за контрактом) за спеціальністю 073 «Менеджмент» на спеціалізацію «Менеджмент підприємницької діяльності».

Приймаються особи, які здобули освітній ступінь бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста).

Прийом документів: І хвиля — до 20.08.2021 р., 2 хвиля — до 01.11.2021 р.  Детальнішу інформацію про навчання можна отримати на сайті Інституту: http://new.ipk.edu.ua/mahistr/

Вартість навчання можна дізнатись за посиланням: https://bit.ly/3s5yW5e.

Студентам денної та заочної форми навчання (на період сесії) надається гуртожиток, який знаходиться поруч з навчальним корпусом Інституту.

Інститут знаходиться в центрі м. Києва. за адресою вул. Нововокзальна, 17. Проїзд від станції метро «Олімпійська» – тр. №40, 40-к до зупинки вул. Миколи Грінченка.

Телефон для довідок: (050) 560-41-87 – Тривайло Андрій Юрійович, відповідальний секретар Приймальної комісії: (063) 4506212 – Бєльська Тетяна Валентинівна, завідувач кафедри менеджменту.

Електронна пошта приймальної комісії: pk_ipkdszu@ukr.net