Результати інтернет-голосування «Кращий логотип Куликівської територіальної громади»

Дата: 12.08.2021 15:35

Після першої презентації макету логотипу Куликівської громади та обговорень з врахуванням пропозицій жителів, на інтернет-голосування на «Кращий логотип Куликівської територіальної громади» було винесено 4 варіанти майбутнього логотипу.

Всього на питання було дано 662 відповіді. За перший варіант 38 голосів (5,7%) за другий 299 (45,2%), за третій 226 (34,1%) та за четвертий 99 (15%). За результатами голосування жителями громади, переважної кількістю голосів (299) обрано варіант №2.

Після офіційного затвердження спільно обраний логотип згодом буде впізнаваним всіма мешканцями нашої громади та за її межами. Адже логотип громади буде використовуватись в сувенірній, рекламній продукції та на різноманітних заходах. Тобто, створення логотипу має на меті вирізнити унікальність нашої громади з-поміж інших.

Дякуємо всім активним громадянам за надані зауваження, пропозиції та участь у голосуванні і привітати всіх нас із започаткуванням брендингу Куликівської громади.