Увага!!! Скликається дванадцята сесія Куликівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 20.08.2021 16:12

Куликівський селищний голова підписав розпорядження від 17.08.2021 року №127 «Про скликання дванадцятої сесії Куликівської селищної ради восьмого скликання". Пленарне засідання  дванадцятої сесії Куликівської селищної ради восьмого скликання відбудеться 30 серпня 2021 року об 11:00 у залі засідань Куликівської селищної ради.

На розгляд дванадцятої сесії Куликівської селищної ради виносяться такі питання:

1. Про звіт про виконання бюджету Куликівської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року.
  2. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради від 23 грудня 2020 року № 61 «Про бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2021 рік».
  3. Про внесення змін та доповнень до Регламенту роботи Куликівської селищної ради восьмого скликання.
  4. Про внесення доповнення до Статуту комунального некомерційного підприємства «Куликівська лікарня планового лікування» Куликівської селищної ради та затвердження його в новій редакції.
  5. Земельні питання.
  6. Інші питання.