Вітання селищного голови Юлії Постернак з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 24.08.2021 09:06

Шановні жителі Куликівської громади!

Щиро вітаю вас із 30-ю річницею Незалежності України!

Вже 30 років ми відзначаємо це величне свято, і з кожним роком поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян.

Це світлий день пам’яті і надії. Адже про державну незалежність мріяло не одне покоління українців, за неї віддали своє життя сотні й тисячі героїв національно-визвольної боротьби. І ось наша суверенна країна зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Дякую кожному, хто долучається до спільної справи – розбудови європейської держави України. Переконана, що згуртувавшись, ми обов’язково подолаємо всі труднощі і докладемо максимум зусиль в ім’я процвітання рідного села, громади і Батьківщини!

Щиро вдячна вам, шановні мої земляки, за те, що своєю працею, своїм розумом і талантами розвиваєте і зміцнюєте нашу державу і нашу Куликівську громаду. Бажаю вам і Вашим рідним міцного здоров’я, миру, спокою та злагоди, щедрої долі, віри в свою державу і громаду, успіхів у всіх починаннях заради незалежної, демократичної, квітучої України та її народу! Щастя, добра і достатку кожній родині!

Зі святом, Куликівська громадо!
З Днем незалежності України!

Щиро ваш селищний голова,                                                              Юлія Постернак