Святкування Дня Державного Прапора в Куликівці

23 серпня, на щоглі біля будівлі Куликівської селищної ради вже котрий рік поспіль здіймається у небо велике полотнище Державного Прапора України, знаменуючи незалежність держави та шану до одного з головних символів України.

Цього року почесне право підняти Державний Прапор України мали молоді тридцятирічні жителі громади - ровесники незалежності: Марина Юрченко, Микола Зубок, Віталій Логвин, Вікторія та Сергій Євдокименки.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих борців за незалежність України хвилиною мовчання.

Куликівський селищний голова Юлія Постернак звернулася до присутніх з вітальним словом. За традицією на святі Державного Папора України селищний голова спільно із завідувачкою Куликівського сектора Управління державної міграційної служби України Ніною Давиденко вручили паспорти громадянина України шести 14-річним жителям громади - відмінникам навчання, переможцям і призерам олімпіад, конкурсів спортивних змагань: Беленок Анастасії і Колешні Катерині з Горбового, Горошко Софії, Кошелю Максиму, Музиченку Валерію та Парандич Анні з Куликівки.

За поданням голів ветеранських організацій Леоніда Корнійчика та Анатолія Мацвійка за службу державі та з нагоди 30-річчя незалежності були нагороджені медалями ВГО "Звитяга" за ветерани АТО, МВС, ліквідатори аварії на ЧАЕС, працівники поліції, ДСНС: Борщан Олег Анатолійович, Борщан Олександр Юрійович, Дорохов Олександр Іванович, Великодний Олександр Григорович, Кусій Іван Миколайович, Плеса Микола Федосійович, Солохненко Віктор Андрійович, Романенко Віктор Григорович, Скрибка Сергій Борисович, Труш Микола Михайлович, Арсенян Миша Людвигович, Горошко Михайло Петрович, Куліченко Олексій Вікторович, Мартинов Юрій Валентинович, Примак Євгеній Юрійович, Василенко Олександр Анатолійович, Стеценко Андрій Сергійович. Нагороди вручила селищний голова Юлія Постернак.

Патріотично-музичного звучання святу додали артисти ЦКДТ: Марина Зеленська та юні учасниці вокальної студії "Фантазія".

Окрасою і родзинкою свята стало відкриття на площі селища композиції "Я люблю Куликівку". Відкрили композицію селищний голова Юлія Постернак разом із ровесниками незалежної України.

Учасники свята мали можливість першими зробити світлини на фоні нової вуличної локації.

Завершилося свято покладанням квітів до пам’ятного знаку на Алеї миру.