У День пам’яті поклали квіти до могил загиблих і померлих учасників АТО

Дата: 30.08.2021 08:38

29 серпня, в День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, селищний голова Юлія Постернак, перший заступник селищного голови Тетяна Сосімович, начальник третього відділу Чернігівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Віктор Євсеєв та завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами селищної ради Олег Клочок відвідали могили загиблих та померлих учасників АТО, поклали квіти та вшанували пам'ять захисників хвилиною мовчання.

У День пам'яті вклонилися місцям останнього спочинку Сергія Парубця з Дрімайлівки та Ігоря Сніжка з Куликівки, куликівців Володимира Димитришина та Юрія Лаби, горбівця Анатолія Дуди, Геннадія Левченка та Юрія Гапона з Ковчина, Леоніда Сіденка з Вершинової Муравійки, Миколи Парникова з Бакланової Муравійки, Олександра Лазаря та Олександра Точного з Дроздівки.