У освітніх закладах громади розпочався новий навчальний рік

Дата: 01.09.2021 15:24

1 вересня, у семи закладах загальної середньої освіти та одній філії Куликівської  громади пролунав перший дзвоник.

У всіх школах відбулися святкові лінійки з нагоди Дня знань. За шкільні парти цього навчального року сіли 1279 здобувачів освіти, з них 113 - першачків. Усі заклади почали навчання офлайн. Найбільша школа - комунальний опорний заклад "Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" станом на 1 вересня налічує 650 здобувачів освіти. Цього навчального року до Куликівської школи підвозять 84 дітей з семи сіл громади: Дроздівки, Пенязівки, Ковчина, Авдіївки, Вересочі, Жуківки, Дрімайлівки. Всього підвозиться по громаді 292 дітей. Наразі освітянський автопарк поповнився новим шкільним автобусом на 30 місць і тепер налічує 7 одиниць. Підвіз учнів і вчителів забезпечений стовідсотково.

Куликівський селищний голова 1 вересня на запрошення взяла участь у святі  Дня знань в Куликівському професійному аграрному ліцеї.