Увага!!! Скликається тринадцята сесія Куликівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 17.09.2021 09:30

Куликівський селищний голова підписав розпорядження від 16.09.2021 року №143 «Про скликання тринадцятої сесії Куликівської селищної ради восьмого скликання". Пленарне засідання  тринадцятої сесії Куликівської селищної ради восьмого скликання відбудеться 28 вересня 2021 року об 11:00 у залі засідань Куликівської селищної ради.

На розгляд тринадцятої сесії Куликівської селищної ради виносяться такі питання:

1. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради від 23 грудня 2020 року № 61 «Про бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2021 рік».
  2. Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в новій редакції.
  3. Про внесення змін до Положення про щорічну Премію імені Лідії Деполович педагогічним працівникам закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та інших закладів і установ освіти.
  4. Земельні питання.
  5. Інші питання.