Вітаємо з професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля

Дата: 27.09.2021 12:39

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти громади!

Вітаємо Вас з професійним святом –  Всеукраїнським днем дошкілля.

Дошкільний вік - особливо важливий період у житті дитини, коли формується особистість і закладаються основи людяності.

Щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. Садочок це осередок тепла, людові добра. Тому саме тут, в таких умовах, в таких добрих і теплих жінках, якраз і є паростки отієї любові, яку ви вселяєте в серця наших діток.

Вихователь – у цьому слові сконцентровано все: вдача, фах, талант, майстерність, любов, снага, відданість. Наші вихователі – прекрасні і неповторні, суворі і уважні, поступливі і непохитні, спроможні радіти і бачити прекрасне, незважаючи на різні життєві обставини.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

Зичимо, щоб у ваших домівках було благополуччя, добро, розуміння, тепло і затишок. Саме тоді, ви з легкістю і натхненням будете йти на роботу і повністю віддаватися справі та дарувати діткам вашу любов.

Вітаємо вас із професійним святом. Добра вам і злагоди у родинах. Ми робимо і продовжимо робити все від нас залежне, для того щоб покращити  умови та зробити ваш заклад і всі садочки громади ще більш комфортними для діток та вихователів. Міцного здоров’я вам, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

виконавчий комітет, депутатський корпус та
Куликівський селищний голова                                                                            Юлія Постернак