Увага! Скликається чотирнадцята сесія Куликівської селищної ради

Куликівський селищний голова підписав розпорядження про скликання чотирнадцятої сесії селищної ради восьмого скликання.

Відповідно до нього пленарне засідання сесії селищної ради відбудеться 07 жовтня 2021 року об 11 годині в залі засідань селищної ради (за адресою вул. Миру 67).

На розгляд сесії внесені наступні питання:

1. Про приватизацію нежитлової будівлі їдальні (літ. «Н-1») загальною площею 386,6 кв.м., що розташована за адресою: Чернігівська область, Куликівський (нині – Чернігівський) район, смт Куликівка, вул. 8-го Березня, буд. 23б.

2. Про внесення змін до плану діяльності Куликівської селищної ради з підготовки регуляторних актів на 2021 рік.

3. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

4. Інші питання.