Увага! Скликається чотирнадцята сесія Куликівської селищної ради

Дата: 05.10.2021 16:21

Куликівський селищний голова підписав розпорядження про скликання чотирнадцятої сесії селищної ради восьмого скликання.

Відповідно до нього пленарне засідання сесії селищної ради відбудеться 07 жовтня 2021 року об 11 годині в залі засідань селищної ради (за адресою вул. Миру 67).

На розгляд сесії внесені наступні питання:

1. Про приватизацію нежитлової будівлі їдальні (літ. «Н-1») загальною площею 386,6 кв.м., що розташована за адресою: Чернігівська область, Куликівський (нині – Чернігівський) район, смт Куликівка, вул. 8-го Березня, буд. 23б.

2. Про внесення змін до плану діяльності Куликівської селищної ради з підготовки регуляторних актів на 2021 рік.

3. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

4. Інші питання.