Повідомлення про намір зміни цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води які надає АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

Дата: 08.10.2021 14:53

Куликівська селищна рада, на виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджено Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 05 червня 2018 року № 130, інформує споживачів про внесення змін до наміру здійснити встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води (за наявності), які надає АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі - АТ «ОТКЕ»).

Підставою для внесення змін є додаткові матеріали надані селищній раді 05.10.2021 АТ «ОТКЕ».

З уточнюючими розрахунковими матеріалами до проекту тарифу на теплову енергію її виробництво, транспортування і постачання та послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів можна ознайомитись у селищній раді. Контактний телефон  2-14-33.

Запропоновані тарифи АТ «ОТКЕ» з урахуванням уточнюючих розрахунків додаються.