До відома керівників бюджетних установ і організацій! «Нафтогаз Трейдинг» опублікував Договір на постачання природного газу

Дата: 18.10.2021 09:06

На офіційному сайті ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» опубліковано інформацію до уваги бюджетних установ та організацій.

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» інформує бюджетні установи та організації про порядок укладання договору на постачання природного газу відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. від 30 вересня 2021 року.

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 11 жовтня 2021 р. № 1234-р "Деякі питання діяльності акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” попередньо одобрив укладання договорів постачання природного газу бюджетним установам та організаціям відповідно до примірного договору ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг".

6 жовтня Асоціація міст України звернулася до НАК Нафтогаз щодо термінового укладання договорів з бюджетними установами на постачання газу.

30 вересня 2021 року був укладений Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України.

З Порядком укладення та зразками  договорів на постачання природного газу можна ознайомитись за посиланням: https://naftogaztrading.com.ua/documents/order