Перший обласний конкурс патріотичних аматорських відеороликів до 30-ї річниці створення Збройних Сил України «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!»

Дата: 27.10.2021 13:57

Запрошуємо до участі в Першому обласному конкурсі патріотичних аматорських відеороликів до 30-ї річниці створення Збройних Сил України.

Основною метою Конкурсу є активізація виховної та патріотичної роботи серед шкільної та студентської молоді, спрямованої на формування почуття гордості за належність до Українського народу, готовності до виконання громадянського та конституційного обов’язку – захисту національних інтересів України.

Конкурс проводиться дистанційно з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій і ресурсів.

Термін подання конкурсних робіт: 1 листопада – 19 листопада 2021 року – учасники Конкурсу надсилають відео на визначену умовами конкурсу електронну пошту: mpzTCK2021@gmail.com

Повна інформація у Положенні про конкурс: Polozhennya-pro-pershiy-oblasniy-konkurs-patrotichnih-amatorskih-vdeorolikiv