Увага! Скликається чергова шістнадцята сесія Куликівської селищної ради.

Дата: 22.11.2021 14:42

Куликівський селищний голова підписав розпорядження про скликання шістнадцятої сесії селищної ради восьмого скликання.

Відповідно до нього пленарне засідання чергової сесії селищної ради відбудеться 02 грудня 2021 року об 11 годині в залі засідань селищної ради (за адресою вул. Миру 67).

На розгляд сесії внесені наступні питання:

3.1. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради від 23 грудня 2020 року № 61 «Про бюджет Куликівської селищної  територіальної громади на 2021 рік».

3.2. Про затвердження плану діяльності Куликівської селищної ради з підготовки регуляторних актів на 2022 рік.

3.3. Про внесення змін до Програми надання адресної одноразової грошової допомоги на 2021-2023 роки.

3.4. Про надання згоди та безоплатне прийняття у власність Куликівської селищної територіальної громади кисневих концентраторів.

3.5. Про припинення права оперативного управління та передачу на праві господарського відання майна комунальної власності.

3.6. Про продовження без проведення аукціону договору оренди нежитлового приміщення, укладеного з БПП «Позитив».

3.7. Про продовження без проведення аукціону договору оренди нежитлових приміщень, укладеного з ТОВ «Гетьманське».

3.8. Про надання дозволу Управлінню освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради на списання об’єктів комунального майна.

3.9. Земельні питання.

3.10. Інші питання.