Нагадуємо про необхідність сплати земельного податку та орендної плати

Дата: 23.11.2021 16:31

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Куликівської територіальної громади!

Нагадуємо вам про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також  наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є плата за землю.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримання закладів освіти, культури  та ін.

Інформацію щодо отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку надає відділ земельних відносин, екології та комунальної власності Куликівської селищної ради (телефон (04643) 2-03-19)

Шановні громадяни, з метою виконання, покладених на вас  визначених чинним законодавством України обов’язків, а також уникнення штрафних санкцій, вам необхідно провести оплату земельного податку за 2021 рік до кінця поточного року.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.

Зберігайте квитанції про оплату!

Куликівська селищна рада