Привітали ветерана з 95-річчям

Дата: 22.11.2021 09:40

21 листопада Куликівський селищний голова Юлія Постернак разом із помічником депутата Чернігівської обласної ради Віктора Труша Марією Попович, головою Чернігівської обласної ветеранської організації Анатолієм Скуратовичем, районної ветеранської організації Анатолієм Мацвійком, начальником 3-го відділу Чернігівського обласного центру комплектування та соціальної підтримки підполковником Віктором Євсеєвим, завідувачем сектору з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами селищної ради Олегом Клочком привітали з 95-річчям ветерана Другої світової війни Лисицю Михайла Івановича із Салтикової Дівиці.

Михайло Іванович був мобілізований на фронт в 1943 році. Воював на Далекому сході. День Перемоги зустрів на кордоні з Японією, сержант саперно- інженерний батальйон, 41 бригада. Нагороджений орденами “Вітчизняної війни –І ст.” “За мужність –ІІІст». Додому повернувся аж за сім років після мобілізації. У рідній Салтиковій Дівиці працював завгоспом у колгоспі, столяром-теслярем в бригаді. Власноруч звів 26 будинків.

16 років тому залишився вдівцем, але сьогодні Михайло Іванович живе в родині сина Григорія і оточений теплом і любов’ю великої родини.