Працівників органів місцевого самоврядування Куликівщини привітали з професійним святом

Дата: 08.12.2021 12:50

7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування, Куликівський селищний голова Юлія Постернак привітала колектив селищної ради з професійним святом та подякувала кожному за плідну командну роботу та участь у розбудові громади.

За сумлінну багаторічну працю, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Подяку Куликівського селищного голови оголосили:

Валентині Бусел – старості Орлівського старостинського округу;

Людмилі Шульзі – старості Виблівського старостинського округу;

Ользі Гайдук – спеціалісту відділу «ЦНАП» виконавчого комітету Куликівської селищної ради;

Миколі Марусику – водію автотранспортних засобів Куликівської селищної ради;

Інні Овраменко – головному спеціалісту з питань туризму відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту УОКТСМС Куликівської селищної ради;

Наталії Опанасенко – провідному спеціалісту загального відділуКуликівської селищної ради;

Віті Павленко – депутату Куликівської селищної ради восьмого скликання;

Ларисі Сало – адміністратору відділу «ЦНАП» Куликівської селищної ради;

Юлії Ткачовій – секретарю керівника;

За особистий внесок у розвиток профспілкового руху та з нагоди професійного свята Чернігівська обласна організація Профспілки працівників державних установ України внесок відзначила почесною грамотою Профспілки Куликівського селищного голову Юлію Постернак.

Цього дня голову громади за вагомий внесок у підтриманні бойової готовності країни, патріотизм, співпрацю та з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначили подякою начальника третього відділу Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.