АНОНС:Наступного тижня відбудуться перші тематичні заходи  в бібліотечному коворкінг-центрі

  • 280

 

Куликівська селищна рада спільно з Куликівською агенцією регіонального розвитку продовжує реалізацію проєкту «Бібліотечний коворкінг-центр» від програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe у межах конкурсу «Громада, дружня до бізнесу».

Проєктом передбачено проведення семінарів та консультацій для потенційних підприємців, для всіх, хто зацікавлений у створенні власної справи, які пройдуть у коворкінг-центрі, на базі комунального закладу «Публічна бібліотека Куликівської селищної ради», за адресою вул. Партизанська, буд. 6, смт Куликівка.

16 грудня 2021 року з 10:00 до 15:00 відбудеться семінар на тему «Започаткування бізнесу», метою якого є мотивація потенційних підприємців/ниць до створення власної справи та оволодіння ними основ започаткування та ведення бізнесу для вирішення проблем у Куликівській громаді.

17 грудня 2021 року з 11:00 до 15:00 відбудеться консультаційний день з податкових питань, щодо підвищення юридичної обізнаності населення з питань створення бізнесу за участі представників податкової служби, Центру надання адміністративних послуг та селищної ради.

Запрошуємо до участі!

#ULEAD #ULEADwithEurope

УВАГА: Заходи будуть проводитися з урахуванням карантинних обмежень,передбачених для територій з "червоним" рівнем епідемічної небезпеки!!! Учасниками заходів можуть бути особи, які мають "зелений" сертифікат про вакцинацію.