Увага! Відбудеться вебінарі на тему: «Державна підтримка, надана у 2021 році та можливості у 2022 році»

Дата: 10.12.2021 14:57

17 грудня п.р. о 10.00-11.00 відбудеться вебінарі на тему: «Державна підтримка, надана у 2021 році та можливості у 2022 році» за участі представників Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області», Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

Вказаний захід ознайомить про можливості державної підтримки як підприємців, так і населення, на 2022 рік!

Формат проведення: онлайн.

Програма заходу:

Час виступу

Спікер

10:00 – 10:05

Відкриття заходу

Марія Фінюк –  в. о. Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

10:05 – 10:25

Напрямки державної та обласної підтримки АПК

Олег Крапивний – директор Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації

10:25 – 10:45

Інформаційно-консультаційна та фінансова підтримка фермерів через Український державний фонд підтримки фермерських господарств