Увага! Скликається чергова сімнадцята сесія Куликівської селищної ради.

Куликівський селищний голова підписав розпорядження про скликання сімнадцятої сесії селищної ради восьмого скликання.

Відповідно до нього пленарне засідання чергової сесії селищної ради відбудеться 23 грудня 2021 року об 11 годині в залі засідань селищної ради (за адресою вул. Миру 67).

На розгляд сесії внесені наступні питання:

1.Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради від 23 грудня 2020 року № 61 «Про бюджет Куликівської селищної  територіальної громади на 2021 рік».

2.  Про Програму організації гарячого харчування дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти Куликівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

3. Про Програму організації гарячого харчування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Куликівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

4. Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей Куликівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

5. Про Програму розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді Куликівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

6. Про Програму відзначення пам’ятних дат, визначних історичних подій, релігійних свят, ювілеїв та вшанування видатних людей у Куликівській  селищній територіальній громаді  на 2022 рік.

7. Про затвердження Програми розвитку архівної справи на 2022 рік.

8. Про Програму організації та проведення  оплачуваних громадських робіт для  незайнятих  громадян Куликівської селищної  територіальної  громади на 2022 рік.

9. Про Програму боротьби з карантинним буряном – амброзією полинолистою в Куликівській селищній територіальній громаді на 2022-2026 роки.

10. Про внесення змін до Програми надання адресної одноразової  грошової допомоги на 2021-2023 роки.

11. Про бюджет Куликівської селищної  територіальної громади на 2022 рік.

12. Про встановлення плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Куликівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

13. Про план роботи Куликівської селищної ради на 2022 рік.

14. Про затвердження Положення про Службу у справах дітей  виконавчого  комітету Куликівської селищної ради в новій редакції.

15. Про надання дозволу Управлінню освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради на списання об’єктів комунального майна.

16. Земельні питання.

17. Інші питання.