УВАГА! Важлива інформація для власників і користувачів земельних ділянок в урочищі "Рокитне" смт Куликівка

Дата: 13.12.2021 19:10

З метою раціонального використання земель та упорядкування території селища Куликівська селищна рада просить громадян, які користуються земельними ділянками комунальної власності в урочищі «Рокитне», до 01.03.2022 року!!! в робочий час звернутися до відділу  з питань земельних відносин, екології та комунальної власності Куликівської селищної ради (смт Куликівка, вул. Миру, 67) для оформлення належного права користування на зазначені земельні ділянки.

При зверненні просимо мати з собою: документ, що підтверджує особу (паспорт), ідентифікаційний код, документи, що підтверджують факт власності( користування) земельною ділянкою ( за наявності).

Якщо в зазначений термін не буде відповідних звернень громадян, Куликівська селищна рада, відповідно до повноважень, регламентованих статтею 122 Земельного кодексу України, матиме повне право передавати ці земельні ділянки у власність чи користування (оренду) іншим громадянам, згідно поданих заяв.

Куликівська селищна рада