Створимо Молодіжну раду в Куликівській громаді разом!

Дата: 15.12.2021 08:00

Тобі 14 - 35 років,  ти є жителем  Куликівської територіальної громади, долучайся!

Запрошуємо активну, енергійну, ініціативну молодь   долучитися до створення Молодіжної ради!

Молодіжна рада - це «голос» молодих людей у суспільстві. Вона допоможе молоді висловлювати свої думки та позицію, щоб бути почутою владними структурами.

Молодіжна рада  - це консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії виконавчих органів селищної ради та молоді територіальної громади, підвищення розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі.

Якщо бажаєте стати членом/членкинею Молодіжної ради – заповнюйте форму за посиланням: Анкета кандидата або   звертайтеся у відділ житлово-комунального  господарства, містобудування, архітектури, транспорту та благоустрою Куликівської селищної ради за адресою: вул. Миру 67, смт Куликівка.

Контактна особа: Олександр Товстоліс, тел. 0677865670.