Святковий концерт до Дня Святого Миколая у початковій школі Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Сьогодні, 17 грудня, відбувся святковий концерт до Дня Святого Миколая у приміщенні початкової школи Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Завітали на свято до маленьких школярів Куликівський селищний голова Юлія Постернак, начальник  Управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради Світлана Масльонка та помічник депутата Чернігівської обласної ради Віктора Труша Марія Попович. Очільниця громади теплими та щирими словами привітала юних жителів громади з прийдешніми святами. Марія Попович доєдналась до вітання та вручила подарунки діткам та школі від депутата Віктора Труша: солодощі кожному школяру та оргтехніку (принтер, ламінатор та комплектуючі).

Дітки подарували гостям та глядачам святковий виступ до Дня Святого Миколая. Чепурні та одягнені у казкові костюми вони співали пісні, розказували віршики та показали виставу «Рукавичка». Задоволені та радісні діти щиро дякували за подарунки та вручили гостям маленькі сувеніри, зроблені своїми руками.