Особистий прийом громадян начальником Чернігівського районного управління поліції

Дата: 16.12.2021 14:59

16 грудня, у Куликівській селищній раді відбувся особистий прийом громадян начальником Чернігівського районного управління Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Олегом Калитою. Жителі громади мали можливість звернутися з різними питаннями до Олега Вікторовича.
Зустріч відбулася в адміністративній будівлі Куликівської селищної ради, про що громадян попередили завчасно.
Олег Калита вислухав проблеми жителів громади з різних питань та надав вичерпну відповідь кожному.
На прийомі були присутні Куликівський селищний голова Юлія Постернак, начальник сектору поліцейської діяльності №1 Чернігівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, капітан поліції Юрій Мартинов, інспектор з ювенальної превенції Анатолій Зентереков та дільничі інспектори Олег Ковтонюк і Роман Неговський та старости Куликівської громади.
Кожен громадянин був уважно вислуханий, по всіх зверненнях будуть проведені ретельні перевірки відповідно до чинного законодавства. Заявники отримають відповіді в письмовому вигляді у встановлений термін.